NEZÁVÄZNÁ REGISTRÁCIA

POSTUP pre SR aj ČR 

 

 Ako číslo sponzora prosím uveďte: CZ-23430 číslo musí byť vratane CZ- 

 (zadanie tohoto sponzora je dôležité pro zaslanie katalógu zdarma,všetkých výhod a podpory)

  Registrácia tu: 

  

  Predtým ako začnete vypĺňať registračný formulár si pozorne prečitajte tieto informácie:  

  • Sponzor:    CZ-23430   (ukáže sa meno Marta Pupáková)
  • PSČ je v tvare s medzerou po troch číslach napr. 100 00, inak vás program vypíše chybu...
  • Rodné číslo je bez lomítka
  • Vyplňte aj mailovou adresu, aby Vám mohli byť posielané všetky informácie a akčné ponuky.

Pred odosláním si prosím zkontrolujte, či máte vyplnené všetky údaje. Ak je potrebné niečo opravit, tak se niekedy zmaže údaj o sponzorovi a je ho treba zadať znovu.

V prípade akýchkolvek problémov mi prosím napíšte. Teším se na našu spoluprácu.

· Registrácia do Betterware je nezáväzná. Kedy, za koľko a ako často budete objednávať produkty je len na Vás. Ak sa Vám nebude dariť a nebudete už chcieť spolupracovať, nie sú žiadne pokuty.

· Registrácia je zdarma, po nej vám posielame ďalšie informácie mailom(preto je dobré ho uviesť pri registrácii) a zdarma katalóg v tlačenej forme a tiež pri každej objednávke Vám bude pribalený od firmy katalóg zdarma.

· Naša pomoc začína už pri registrácii, po nej Vám pošleme informácie, ako nejlepšie pracovať a získať čo najviac výhod a byť úspěšní. Prejeme všetkým veľa úspechov...

REGISTRÁCIA = LACNEJŠÍ NÁKUP A ZÁROBOK - Zarábaj s Prácou na doma.

Hneď po registrácii Vám zašleme tlačený katalóg zadarmo. Ak ste zabudli uviesť sponzora CZ-23430, prosím kontaktujte nás a vyriešime to.

Október 2014 znamená ďalší veľký krok pre firmu Betterware, začína pôsobiť aj na Slovensku. Zaistite si tú najlepšiu pozíciu a buďte o krok pred konkurenciou. Zaregistrujte sa práve teraz a buďte pripravení! Môžete si vyberať výrobky napríklad len pre svoju potrebu alebo katalóg ukázať ďalej a hľadať svojích prvých zákazníkov a alebo si môžete začať tvoriť svoju vlastnú sieť zástupcov a budovať si tak pasívny príjem.

Pridajte sa k nám, k úspešnému československému tímu a poďme do toho spoločne !!! Uvedením čísla sponzora pri registrácii CZ-23430 si zaistíte tú najlepšiu podporu(FB,mail). Poskytneme Vám všetky informácie a budete mať možnosť sa zúčastňovať na spoločných stretnutiach, kde budete môcť získavať ďalšie skúsenosti.

Teším sa na našu spoluprácu.