Spolupráca

S firmou Betterware je celkom jednoduchá. Nič tým nestratíte, ale naopak neskôr by ste mohli ľutovať, že ste to aspoň neskúsili. Jedná sa o katalógový predaj a hľadanie nových predajcov. Registrovaný zákazník nakupuje so zľavou 23% oproti katalógovým cenám. Stačí sa teda len u nás zaregistrovať a môžete začať.
 

A čo získáte registráciou ?

Nákupy so zľavou 23%

Kupujete výrobky so zľavou, bez ohľadu na veľkosť objednávky. Objednávať môžete ako často chcete. Ušetríte teda na bežných nákupoch značnú časť nákladov.

Zaujímavý zárobok

S firmou Betterware môžete začať zarábať hneď! Máte dokonca dva spôsoby, môžete využiť oba súčasne a tým docielite najlepšieho výsledku.
 
 
1. predaj podla katalógu dalším zákazníkom
Môžete si privyrobiť odporúčaním a predajom výrobkov medzi svojimi priateľmi, v rodine, medzi známymi, ... Váš zisk závisí len na Vás, koľkým ľuďom výrobky ponúknete.
 
2. doporučovať spoluprácu dalším ľudom
Využite možnosti získavať od firmy provízie zo všetkých nákupov ľudí Vašej siete. Toto je založené na princípoch MLM (Multi Level Marketing). Nemusíte teda predávať výrobky, aby ste zarábali. Len ponúkate ľuďom, aby kupovali pre svoju potrebu lacnejšie a budovali sieť samospotrebiteľov alebo predajcov. Týmto spôsobom môžete vytvoriť tím ľudí, ktorí nakupujú menej alebo viac, ale zo všetkých týchto nákupov máte určité percento pre seba.